• Prešporský Paganini

• Máme za sebou úspešný víkend v podaní našich huslistov. Na prestížnej súťaži Prešporský Paganini získala Martina Královičová v 3. kategórii čestné uznanie a Hana Strakáčová sa umiestnila na 3. mieste v 4. kategórii. Obidve sú z triedy Zity Janákovej. Veľké poďakovanie patrí Nelii Afanasieve za klavírnu spoluprácu.

• Úspech flautistu Petra Šimona Dzurjanina

• Veľký úspech nášho žiaka Petra Šimona Dzurjanina na súťaži Čarovná flauta. Získal fantastické prvé miesto v druhej kategórii. Poďakovanie patrí aj pani učiteľke Marianne Porvažníkovej za obetavú prípravu žiaka na súťaž a tiež pani korepetítorke Nelii Afanasieve.

• Pozývame vás na KLAVÍRNU ŠTAFETU

• Srdečne vás pozývame na Klavírnu štafetu organizovanú Oddelením klávesových nástrojov, ktorá sa uskutoční dňa 27.11. 2023 v sále Základnej umeleckej školy sv. Cecílie na Chlumeckého ulici číslo 10 v Ružinove.

• Zo života našej školy 🎤🎸🎻🎼

• Zo života našej školy..... Dňa 8.11. sa na pobočke Gercenova uskutočnil druhý interný koncert v tomto školskom roku a tak si naši žiaci mohli vyskúšať svoje doterajšie úsilie pred publikom. Ďakujeme našim pedagógom a korepetítorom za prípravu.

• Oslávte s nami sviatok sv. Cecílie.

• Pozývame vás na Svätú omšu, ktorá sa uskutoční dňa 22.11. 2023 o 18:00 v kostole sv. Vinceta de Paul, Tomášikova 8, Bratislava - Ružinov. Účinkujú žiaci a pedagógovia ZUŠ sv. Cecílie.

• 🎨Úspech našej 6 ročnej žiačky Lenky Dančovej

• Úspech našej 6 ročnej žiačky Lenky Dančovej, ktorá bola ocenená v zlatom pásme XXVI. ročníka medzinárodnej výtvarnej súťaže Bohúňova paleta 2023, ktoré bolo vyhlásené 11. októbra v Dolnom Kubíne. Srdečne blahoželáme. Pedagogické vedenie: Mgr. art. Alexandra Dubravická.