• Úspechy školy

          • Úspechy školy 2018/2019

          •  

            • HUDOBNÝ ODBOR

             

            KLAVÍRNA PRECHÁDZKA 2019
            3. ročník celoškolskej súťaže v hre na klavíri
            30. apríl 2019, ZUŠ sv. Cecílie

             

            Výsledky klavírnej prechádzky 2019

            30. apríl 2019, 14:00, Koncertná sála ZUŠ sv. Cecílie

             

            Kategória ZVIERATKÁ

             

            Kategória SMUTNÁ NÁLADA

            Kategória RÝCHLE PRSTY

            Kategória VESELÁ MUZIKA

            Víťaz kategórie

            Jozef Čipák

            Víťazi kategórie

            Alžbeta Halamová a Ester Langová

            Víťazi kategórie

            Dávid Waschek a Matej Capek

            Víťazi kategórie

            Dominik Waschek a Natália Goceliaková

             

             

             

             

            Kategória 4. + 5. ročník

             

            ZLATÉ PÁSMO

            STRIEBORNÉ PÁSMO

            BRONZOVÉ PÁSMO

            Júlia Girová

            Michaela Mikušková

            Rudolf Priečinský

            Laura Gilániková

            Petra Martiniaková

             

            Kristína Hricová

            Natália Čierniková

             

             

             

            Kategória 6. + 7. ročník

             

            ZLATÉ PÁSMO

            STRIEBORNÉ PÁSMO

            BRONZOVÉ PÁSMO

            David Priečinský

            Gregor Žovic

            - porota neudelila

            Hana Paulínyová

            Martin Sojka

             

             

             

            Kategória 8. až ŠPD. ročník

             

            ZLATÉ PÁSMO

            STRIEBORNÉ PÁSMO

            BRONZOVÉ PÁSMO

            - porota neudelila

            Sandra Chlpíková

            Viktória Kaľavská

            Barbora Vaseková

             

            Absolutná víťazka a laureátka Klavírnej prechádzky 2019: Júlia Girová, pedagogička Júlia Pechová

             

            Odborná porota: Júlia Pechová, Barbora Varmužová a Monika Bobeková



            MLADÍ KLAVÍRISTI 2018
            Interpretačná súťaž v hre na klavíri
            ZUŠ Eugena Suchoňa a Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR
            6. - 7. november 2018

            • Gregor Žovic - Čestné uznanie
              6. kategória
              pedagogička: Anna Rényiová
               
            • Katarína Šestáková -bez umiestnenia
              1. kategória
              pedagogička: Monika Bobeková
               
            • Matej Vaško - bez umiestnenia
              1. kategória
              pedagogička: Monika Bobeková

             


            ČAROVNÁ FLAUTA 2018
            XVII. ročník celoslovenskej interpretačnej súťaže v hre na zobcovej flaute a drevených dychových nástrojoch
            ZUŠ Vendelína Habovštiaka, EMCY a Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR
            21. - 23. november 2018

            fotoalbum

            • Dorota Mešková - 1. miesto a Špeciálna cena poroty pre najmladšieho účastníka
              1. kategória
              Klavírna spolupráca: Martin Suroviak, pedagogička: Martina Lišková
               
            • Tereza Zongorová - 3. miesto
              2. kategória
              Klavírna spolupráca: Daniel Gabčo, pedagogička: Barbora Gálová
               
            • Barbora Čuříková - 3. miesto
              3. kategória
              Klavírna spolupráca: Martin Suroviak, pedagogička: Kamil Toman
               
            • Veronika Soviarová - 2. miesto
              5B. kategória
              Klavírna spolupráca: Martin Suroviak, pedagogička: Martina Lišková
               
            • Katarína Nedeľková - 1. miesto
              5B. kategória
              Klavírna spolupráca: Martin Suroviak, pedagogička: Martina Lišková
               
            • Anita Kučinská - bez umiestnenia
              3. kategória - DDN
              Klavírna spolupráca: Daniel Gabčo, pedagogička: Barbora Gálová
               
            • Martin Suroviak - Cena poroty pre korepetítora
            • Martina Lišková - Cena poroty pre pedagóga

             



            PREŠPORSKÝ PAGANINI 2018
            XVI. ročník celoslovenskej interpretačnej súťaže v hre na husliach
            24. - 25. november 2018

            fotoalbum

            • Martina Kráľovičová - bez umiestnenia
              1. kategória
              klavírna spolupráca: Monika Bobeková, pedagogička: Zita Janáková
               


            DNI MILOŠA RUPPELDTA
            X. ročník celoslovenskej interpretačnej súťaže v hre na dychových nástrojoch a speve
            24. - 25. november 2018

            fotoalbum

            • Klára Horáčková - 3. miesto
              1. kategória zobcová flauta
              Klavírna spolupráca: Martin Suroviak, pedagogička: Martina Lišková
               
            • Monika Hájeková - bez umiestnenia
              2. kategória zobcová flauta
              Klavírna spolupráca: Martin Suroviak, pedagág: Tomáš Svitek
               
            • Veronika Soviarová - 1. miesto
              3. kategória zobcová flauta
              Klavírna spolupráca: Martin Suroviak, pedagogička: Martina Lišková
               
            • Katarína Nedeľková - 3. miesto
              4. kategória zobcová flauta
              Klavírna spolupráca: Martin Suroviak, pedagogička: Martina Lišková
               
            • Johanka Jakubíková - 3. miesto
              2. kategória priečna flauta
              Klavírna spolupráca: Martin Suroviak, pedagogička: Eva Hrušková
               
            • Katarína Nedeľková - 2. miesto
              2. kategória priečna flauta
              Klavírna spolupráca: Martin Suroviak, pedagogička: Eva Hrušková
               
            • Bibiana Brošová - čestné uznanie
              1. kategória spev
              Klavírna spolupráca: Daniel Gabčo, pedagogička: Diana Jakušová
               
            • Martin Suroviak - Cena poroty pre korepetítora

             



             

            • LITERÁRNO-DRAMATICKÝ ODBOR

             

            BENIAKOVE CHYNORANY 2018
            Slovenský festival poézie
            20. november 2018

            • Mária Miklošková - 2. miesto
              1. kategória
              pedagogička: Helena Adamovičová
               
            • Alžbeta Peruňská - 3. miesto
              2. kategória
              pedagogička: Helena Adamovičová
               


             

            • VÝTVARNÝ ODBOR

             

            SVET VEDĽA MŇA 2018
            4. ročník výtvarnej súťaže v tvorbe Flipbookov
            BIBIANA medzinárodný dom umenia Bratislava

            • Peter Gendiar  - hlavná cena
              pedagóg: Dávid Dzurňák
              názov návrhu: 

              práca (obrázok pripravujeme)

               
            • Daniel Mokry
              pedagóg: Dávid Dzurňák
              názov návrhu: Perfektný strelec

              práca (obrázok pripravujeme)

             


             

            BOHÚŇOVA PALETA 2018
            XXI. ročník medzinárodnej výtvarnej súťaže 
            ZUŠ Petra Michala Bohúňa a Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

            • Pavlína Murgašová
              pedagogička: Lenka Lesňáková

              práca (obrázok pripravujeme)

             


             

             

    • Kontakty

      • Základná umelecká škola sv. Cecílie
      • info@zusc.sk
      • +421 2 43410702
      • Chlumeckého 10, 821 03 Bratislava 2
      • 31787321
      • 2021385201
  • Fotogaléria

    • Absolventský koncert 30.5.2019
    • Ad majorem Dei gloriam 29.5.2019
    • Veľkonočný koncert v Pálffyho paláci 22.5.2019
    • Veľkonočný koncert v Pálffyho paláci 22.5.2019
    • Vystúpenie tanečného odboru 21.5.2019
    • Koncert ku Dňu matiek v Karlovej Vsi 13. 5. 2019
    • Klavírna prechádzka 30.4. 2019
    • Hudobná Viedeň 11.4.2019
    • Dom hudby Viedeň 9.4.2019
    • Prechádzka hudobnou Bratislavou 8.4.2019
    • Krížová cesta v Karlovej Vsi 29.3.2019
    • Sedem posledných slov Krista na kríži Ružinov 2019