• ZRPŠ

• Arcibiskup Zvolenský ocenil vybrané osobnosti z katolíckych škôl

• Bratislava 7. apríla (TK KBS)

Osemnásť zástupcov z katolíckych škôl a školských zariadení, ktoré má v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavská arcidiecéza, 7. apríla ocenil bratislavský arcibiskup metropolita Mons. Stanislav Zvolenský. Morálne ocenenie s darčekom a ružou si prevzali po spoločnej modlitbe pri prijatí u arcibiskupa na Arcibiskupskom úrade v Bratislave. Nominantov vybrala už po šiestykrát z návrhov zriaďovateľov, štatutárov a duchovných správcov škôl a zariadení komisia Arcidiecézneho školského úradu. Arcibiskup Zvolenský odovzdal ocenenie pri príležitosti Dňa katolíckych škôl.

Za ZUŠ sv. Cecílie si vzácne ocenenie z rúk arcibiskupa prevzali Jana Anderlová a Eduard Jakubček. Srdečne blahoželáme a ďakujeme!