• Flautový workshop

• Georg Philippe Telemann: 12 Fantázií pre flautu sólo

• 25.04.2024 20:45
        • Tento súbor sólových skladieb pre flautu, ktorý v maximálnej krátkosti predstavuje takmer všetky kompozičné štýly barokového obdobia, je vo flautovej tvorbe ojedinelý. Telemann spája jednotlivé Fantázie do cyklu, ktorý zoraďuje podľa tónin. Tieto Fantázie mohli v minulosti aj v dnešnej dobe poslúžiť ako cvičenia pre jednotlivé tóniny, ale svojou kvalitou sa radia na koncertné diá.

Záväznú prihlášku stiahnete TU👇

ZaV__ZNa_PRIHLaSKA_na_worshop.docx

Kompletnú brožúru nájdete TU👇

Telemann_komplet_info.pdf

Curriculum Vitae Julie Braná👇

Julie_Brana_Curriculum_Vitae.pdf

Lektor:                    Julie Braná

Téma seminára:      Georg Philippe Telemann (1681 - 1767): 12 Fantázií pre flautu sólo

Termín a čas konania:    15. júna 2024, 10:00 - 17:00

Miesto konania:             ZUŠ sv. Cecílie, Chlumeckého 10, Bratislava

Uzávierka prihlášok:     31. mája 2024

Účastnícky poplatok:     aktívny účastník 20,- eur / osoba

neaktívny účastník 10,- eur / osoba

Účastnícky poplatok uhraďte na číslo účtu: SK48 1100 0000 0026 6347 5110

Variabilný symbol uveďte: 062024, do správy pre  príjemcu uveďte Vaše priezvisko

Počet aktívnych účastníkov je obmedzený na 8 osôb, fantázie možno hrať na zobcovej, barokovej i modernej flaute.

V prípade záujmu máme možnosť v dobe obedňajšej prestávky cca. 12:30 - 13:30 zaistiť obed pre každého účastníka v neďalekej reštaurácii. Obed nie je zahrnutý v poplatku za workshop.

Záväznú prihlášku spolu s potvrdením o uhradení účastníckeho poplatku posielajte na adresu:

info@zusc.sk s predmetom workshop Telemann

Všetkým prihláseným účastníkom príde po uzavretí prihlášok email s presným časovým harmonogramom.

Kontakt: raskovavera@gmail.com - Mgr. art. Věra Rašková/ koordinátorka workshopu

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Mgr. art. Blanka Ondrejčáková, PhD.