• Výsledky klavírnej prechádzky

Hana Spišáková

Barbora Vašková

Krištof Garafa

Poradie v pásmach je podľa pôvodného harmonogramu.

Gratulujeme!

• Úspech našich žiakov na súťaži Schneiderova Trnava

• 🥇🥈🥉Krásne správy sme prijali zo súťaže Schneiderova Trnava.Veľké trio - zlaté pásmo, diplom za najlepšiu interpretáciu skladby - Noctuno (Martina, Královičová, Hana Strakáčová, Laura Gilániková)Malé trio - strieborné pásmo (Banjamín Tinák, Zuzana Ondrejková, Michal Tinák)Martina Královičová - husle, zlaté pásmoNatália Hriňová - husle, strieborné pásmo + diplom za najmladšieho súťažiaceho v kategórii.Veľké poďakovanie patrí Beate Jančovičovej, Michalovi Mesjarovi, Miriame Šebestovej a Zite Janákovej za príkladnú a trpezlivú prípravu žiakov na toto podujatie.

• Vzácna návšteva z Čiech

• Na škole sme mali vzácnu návštevu z Čiech. Ďakujeme Marek Čermák, že si nás zasvätil do tajov starostlivosti a ladenia nášho krásneho nástroja🎼🎹.

• Úspech Aničky Kosnáčovej na súťaži "Dni Miloša Ruppeldta"

• Srdečne blahoželáme Aničke Kosnáčovej, ktorá reprezentovala ZUŠ sv. Cecílie na súťaži "Dni Miloša Ruppeldta" v sólovom klasickom speve. Veľká vďaka patrí pani Zuzane Vasekovej, ktorá ju pripravila a pani Liliane Birovchiak, ktorá ju sprevádzala na klavíri.

• Úspech na súťaži Čarovná flauta

• Dorota Mešková z triedy pani učiteľky Věry Raškovej získala 1. miesto na súťaži Čarovná flauta. Korepetícia: Liliana Birovchak. Všetkým srdečne BLAHOŽELÁME.

• Prešporský Paganini

• Máme za sebou úspešný víkend v podaní našich huslistov. Na prestížnej súťaži Prešporský Paganini získala Martina Královičová v 3. kategórii čestné uznanie a Hana Strakáčová sa umiestnila na 3. mieste v 4. kategórii. Obidve sú z triedy Zity Janákovej. Veľké poďakovanie patrí Nelii Afanasieve za klavírnu spoluprácu.

• Úspech flautistu Petra Šimona Dzurjanina

• Veľký úspech nášho žiaka Petra Šimona Dzurjanina na súťaži Čarovná flauta. Získal fantastické prvé miesto v druhej kategórii. Poďakovanie patrí aj pani učiteľke Marianne Porvažníkovej za obetavú prípravu žiaka na súťaž a tiež pani korepetítorke Nelii Afanasieve.

• Pozývame vás na KLAVÍRNU ŠTAFETU

• Srdečne vás pozývame na Klavírnu štafetu organizovanú Oddelením klávesových nástrojov, ktorá sa uskutoční dňa 27.11. 2023 v sále Základnej umeleckej školy sv. Cecílie na Chlumeckého ulici číslo 10 v Ružinove.

• Zo života našej školy 🎤🎸🎻🎼

• Zo života našej školy..... Dňa 8.11. sa na pobočke Gercenova uskutočnil druhý interný koncert v tomto školskom roku a tak si naši žiaci mohli vyskúšať svoje doterajšie úsilie pred publikom. Ďakujeme našim pedagógom a korepetítorom za prípravu.

• Oslávte s nami sviatok sv. Cecílie.

• Pozývame vás na Svätú omšu, ktorá sa uskutoční dňa 22.11. 2023 o 18:00 v kostole sv. Vinceta de Paul, Tomášikova 8, Bratislava - Ružinov. Účinkujú žiaci a pedagógovia ZUŠ sv. Cecílie.

• 🎨Úspech našej 6 ročnej žiačky Lenky Dančovej

• Úspech našej 6 ročnej žiačky Lenky Dančovej, ktorá bola ocenená v zlatom pásme XXVI. ročníka medzinárodnej výtvarnej súťaže Bohúňova paleta 2023, ktoré bolo vyhlásené 11. októbra v Dolnom Kubíne. Srdečne blahoželáme. Pedagogické vedenie: Mgr. art. Alexandra Dubravická.