• Vzácna návšteva z Čiech

• Na škole sme mali vzácnu návštevu z Čiech. Ďakujeme Marek Čermák, že si nás zasvätil do tajov starostlivosti a ladenia nášho krásneho nástroja🎼🎹.

• Úspech Aničky Kosnáčovej na súťaži "Dni Miloša Ruppeldta"

• Srdečne blahoželáme Aničke Kosnáčovej, ktorá reprezentovala ZUŠ sv. Cecílie na súťaži "Dni Miloša Ruppeldta" v sólovom klasickom speve. Veľká vďaka patrí pani Zuzane Vasekovej, ktorá ju pripravila a pani Liliane Birovchiak, ktorá ju sprevádzala na klavíri.

• Úspech na súťaži Čarovná flauta

• Dorota Mešková z triedy pani učiteľky Věry Raškovej získala 1. miesto na súťaži Čarovná flauta. Korepetícia: Liliana Birovchak. Všetkým srdečne BLAHOŽELÁME.

• Prešporský Paganini

• Máme za sebou úspešný víkend v podaní našich huslistov. Na prestížnej súťaži Prešporský Paganini získala Martina Královičová v 3. kategórii čestné uznanie a Hana Strakáčová sa umiestnila na 3. mieste v 4. kategórii. Obidve sú z triedy Zity Janákovej. Veľké poďakovanie patrí Nelii Afanasieve za klavírnu spoluprácu.

• Úspech flautistu Petra Šimona Dzurjanina

• Veľký úspech nášho žiaka Petra Šimona Dzurjanina na súťaži Čarovná flauta. Získal fantastické prvé miesto v druhej kategórii. Poďakovanie patrí aj pani učiteľke Marianne Porvažníkovej za obetavú prípravu žiaka na súťaž a tiež pani korepetítorke Nelii Afanasieve.

• Pozývame vás na KLAVÍRNU ŠTAFETU

• Srdečne vás pozývame na Klavírnu štafetu organizovanú Oddelením klávesových nástrojov, ktorá sa uskutoční dňa 27.11. 2023 v sále Základnej umeleckej školy sv. Cecílie na Chlumeckého ulici číslo 10 v Ružinove.

• Zo života našej školy 🎤🎸🎻🎼

• Zo života našej školy..... Dňa 8.11. sa na pobočke Gercenova uskutočnil druhý interný koncert v tomto školskom roku a tak si naši žiaci mohli vyskúšať svoje doterajšie úsilie pred publikom. Ďakujeme našim pedagógom a korepetítorom za prípravu.

• Oslávte s nami sviatok sv. Cecílie.

• Pozývame vás na Svätú omšu, ktorá sa uskutoční dňa 22.11. 2023 o 18:00 v kostole sv. Vinceta de Paul, Tomášikova 8, Bratislava - Ružinov. Účinkujú žiaci a pedagógovia ZUŠ sv. Cecílie.

• 🎨Úspech našej 6 ročnej žiačky Lenky Dančovej

• Úspech našej 6 ročnej žiačky Lenky Dančovej, ktorá bola ocenená v zlatom pásme XXVI. ročníka medzinárodnej výtvarnej súťaže Bohúňova paleta 2023, ktoré bolo vyhlásené 11. októbra v Dolnom Kubíne. Srdečne blahoželáme. Pedagogické vedenie: Mgr. art. Alexandra Dubravická.

• Úspech našich tanečníkov

• Prijali sme úžasné správy zo súťaže TeenDance pre dievčatá s tancom v srdci. Naši žiaci si odniesli
              2. miesto💃 v kategórii sólo/duo za choreografiu Kartová kráľovná (Kajánková Ema a Maroszová Soňa).
              V kategórii tanečná skupina 7 years old  obsadili druhé miesto (Bukovinská Silvia Alica, Fridrichová Eliška,
              Piršelová Lucia, Szálayová Sára, Vachnová Zdenka, Holdošová Juliana, Kajánková Ema, Maroszová Soňa.
              Veľká vďaka patrí aj skvelému pedagogickému vedeniu Mgr. Lenke Kunošovej.

• Október, mesiac úcty k starším

• GERIUM - Zariadenie pre seniorov

Naši žiaci urobili svojim vystúpením radosť v GERIUM - Zariadenie pre seniorov pri príležitosti Október, mesiac úcty k starším. Úsmevy na tvárach seniorov naznačovali, že sa vystúpenie mimoriadne podarilo. Špeciálne poďakovanie patrí našim pedagógom za prípravu Mgr. art. Zuzane Chlpíkovej ArtD, Mgr.art. Rastislavovi Buchtovi, Mgr.art. Ľubomírovi Žovicovi, Mgr.art. Martine Bicákovovej, Mgr.art. Helene Adamovičovej