• Hudobný odbor

• Inštruktívne materiály

• 02.04.2020 18:28
          • Uverejňujeme niekoľko zaujímavých materiálov, ktoré Vám pomôžu pri cvičení na hudobnom nástroji s ďeťmi.
          • Leonard Bernstein o hudbe

• 03.05.2020 20:58
          • Vypočujte si hudobné prednášky svetoznámeho skladateľa, dirigenta a popularizátora hudobného umenia Leonarda Bernsteina, ktorý deťom veselým spôsobom približuje krásny svet hudby.
          • Počúvajme kvalitnú hudbu

• 30.04.2020 07:12
          • Na celom svete zúri pandémia koronavírusu. Táto mimoriadna situácia si vyžiadala prísne opatrenia, medzi ktorými je aj zákaz konania sa akýchkoľvek kultúrnych podujatí. Niektoré divadlá svetovej opernej scény zareagovali na vzniknutú situáciu a veľkoryso bezplatne sprístupňujú záznamy svojich vybratých inscenácií prostredníctvom internetu. O nič neprídu ani milovníci klasickej hudby, ktorí si môžu množstvo koncertov vychutnať v bezpečnom pohodlí domova.

• Detská Univerzita Komenského Online

• 28.03.2020 20:04
          • Divadlo Aréna v tomto čase ponúka možnosť štúdia na Detskej Univerzike Komenského online.
            V týždni od 13.4 do 19.4.2020 si vypočujte prednášku 3. ročníka DUK online špeciál Prečo hudba niekedy ladí a niekedy neladí.
          • Učíme na diaľku

• 23.05.2020 15:00
          • Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR predstavil portál určený ako informáčný nástroj komunikácie počas pozastaveného vyučovania na školách a prerušenej prezenčnej výučby na vysokých školách kvôli epidémii. Ponúka cenné informácie pre rodičov, pedagógov, žiakov, ale aj zriaďovateľov či riaidacich pracovníkov. Nájdete v ňon termíny, umernenia, odporúčania a iné cenné informácie.